SupraMedEx s.r.o.
SUPRAMEDEX

REGIONÁLNÉ ZASTÚPENIE PRE BRATISLAVSKÝ KRAJ
Máte pred sebou jedinečné doplnky stravy,
ktoré nemôžu byť bližšie prírode.

O produktoch

Namiesto prehĺtania tabletiek vyskúšajte niečo nové

Naše (ne)obyčajné medy napustené výťažkami z húb a bylín, založené na 4000 rokov starom recepte tradičnej čínskej medicíny, už prinášajú úžitok mnohým používateľom

Jednoducho si každý deň naberte čajovú lyžičku do úst alebo ich popíjajte v našich čajoch

SILNÝ ANTIOXIDANT

Formulovaný tak, aby maximalizoval svoj potenciál pri detoxikácii organizmu

Je namiešaný z veľmi účinných bylinných extraktov, ktoré najlepšie podporujú prirodzenú schopnosť tela zbaviť sa škodlivých látok

Očistite svoje telo

BUDOVANIE IMUNITY

Určené na podporu organizmu pri budovaní prirodzenej imunity

Trojitou extrakciou získavame výťažky s maximom účinných látok z húb, ktoré sa v tradičnej čínskej medicíne už po stáročia používajú na liečenie

Podporujú organizmus pri budovaní imunity

NORMALIZÁCIA OBEHOVÉHO SYSTÉMU

Určený na podporu organizmu pri normalizácii obehového systému

Základom extraktu je hloh, známy najmä svojimi priaznivými účinkami na normálnu činnosť srdca. Pridali sme aj huby podporujúce obehový systém - reishi, čagu a hlivu ustricovú, ktoré sú pre svoje vlastnosti oslavované už stáročia a stali sa symbolmi sily
a životnej energie

Srdce je naším motorom, a preto sa ho oplatí podporovať

ČAJE NA POPÍJANIE

K našim produktom sa odporúča popíjať vysokohorské čínske čaje. Čaje sa môžu lúhovať za tepla aj za studena. Kombinujte s výrobkami:

VITAL v GREEN
EXTRA, OPTIMAL v PUERH

Užívajte kvalitné čaje spolu s kvalitnými extraktmi.

Výrobky SUPRAMEDEX sú certifikované SZU (Česká republika)

O spoločnosti

SupraMedEx s.r.o., je česká nadnárodná spoločnosť, ktorá vstúpila na scénu v roku 2022. Odvtedy prešla veľkým vývojom vrátane zmeny obchodného názvu. Bola založená s jasnou víziou a odhodlaním pozitívne ovplyvňovať životy ľudí. Rýchlo expandovala za hranice svojej domovskej krajiny, hnaná túžbou ponúkať exkluzívne a vysokokvalitné výživové doplnky SUPRAMEDEX.

INŠPIRÁCIA

umožniť jednotlivcom, aby sa aktívne podieľali na svojom zdraví a životnom štýle.

VÍZIA

ktorá iniciuje zmeny a posúva hranice možností v oblasti zdravia a pohody.

Hnacou silou pri vzniku spoločnosti, ktorá ponúka inovatívne výživové doplnky na udržanie zdravého životného štýlu a podporu tých, ktorí bojujú so zdravotnými problémami, bol osobný príbeh jedného zo zakladateľov, keď rakovina zasiahla jeho dvoch blízkych. Nehodlal sa zmieriť s nepriazňou osudu a krutou prognózou a vďaka tomu môže každá domácnosť zažiť silu prírody.

Nezameriavame sa len na výrobu doplnkov, ale stali sme sa partnerom komunity, ktorý poskytuje informácie, podporu a inšpiráciu. Prostredníctvom vlastnej predajnej siete, štátnych a regionálnych pobočiek a maloobchodných predajcov prinášame výrobky priamo do rúk našich zákazníkov. Vytvárame tak jedinečný spôsob, ako komunikovať s ľuďmi a umožniť im osobne preskúmať a pochopiť výhody nami ponúkaných výrobkov.

Prečo med

Med je dokonalým prírodným konzervačným prostriedkom.

Pre nás je však okamžitým prenášačom účinných látok z extraktov do vašich buniek.

"Ako prírodný produkt je nielen energeticky bohatou potravinou, cennou látkou z hľadiska ľudskej výživy, ale obsahuje aj veľa antioxidantov, čo sa preukázalo chemickými analýzami."

"Chemické reakcie, ktoré prebiehajú v potravinách (vrátane výživových doplnkov) obsahujúcich med, sú spojené so spomalením biologickej degradácie. Vďaka tomu má med praktický účinok ako prírodný konzervačný prostriedok, ktorý zároveň znižuje počet baktérií škodlivých pre ľudský organizmus."

Med ako konzervačná látka Bezpečnosť potravín

Ponuka produktov

Výťažok
z bylín
Výťažok
z húb
Výťažok
z hlohu a húb
s výrobkami
VITAL, EXTRA, OPTIMAL
Zelený čaj
pravý
Čierny čaj
pravý

Užívanie

doplnkov stravy VITAL, EXTRA a OPTIMAL

Lyžička do úst

14 dní VITAL
28 dní EXTRA
14 dní VITAL
potom každý deň EXTRA

zriedené v čajoch po dúškoch GREEN nebo PUERH

14 dní VITAL do obeda a EXTRA po obede
28 dní EXTRA od rána do večera
14 dní VITAL do obeda a EXTRA po obede
potom každý deň EXTRA od rána do večera

vždy po dúškoch riedené v čajoch 
GREEN nebo PUERH

14 dní VITAL po celý deň
28 dní EXTRA po celý deň
14 dní VITAL po celý deň
potom každý deň EXTRA po celý deň

Zmiešajte výťažky v čajoch

VITAL - GREEN
EXTRA - PUERH
OPTIMAL - PUERH

Užívání SUPRAMEDEX

ODPORÚČANIA

VITAL sa užíva 2-krát ročne alebo podľa potreby 

EXTRA sa má užívať dlhodobo, po jednom roku užívania urobte prestávku na jeden týždeň, po dvoch rokoch dva týždne atď., aby sa zabránilo tomu, že si telo vytvorí protilátky proti účinným látkam obsiahnutým v našich produktoch

OPTIMAL sa má užívať len krátkodobo počas trvania problému

UPOZORNENIE

Neužívajte výrobky, ak ste alergickí na niektorú z obsiahnutých zložiek

Konzultujte použitie so svojím lekárom alebo výživovým poradcom

Ak užívate lieky, pred ich užitím sa vždy poraďte so svojím lekárom

Neužívajte VITAL v prípade indikácie žalúdočných vredov

OPTIMAL obsahuje výťažok z hlohu, ktorý môže zosilňovať účinky niektorých liekov

Na naberanie vždy používajte čistú lyžicu alebo iný nekovový nástroj

Pri popíjaní rozpustite výťažky v ZELENOM alebo PUERH čaji pri teplote maximálne 40 °C

Skladujte v uzavretej nádobe mimo dosahu slnečného svetla (najlepšie v tme) pri izbovej teplote

Výrobky nie sú vhodné pre tehotné ženy, dojčiace ženy a deti do 3 rokov

Výrobky nie sú určené ako náhrada pestrej stravy

Uchovávajte mimo dosahu detí

Po otvorení spotrebujte do 4 mesiacov

Cena
Na dobierku len do Českej republiky a na Slovensko
Dodacia lehota je 14 dní od objednávky
VITAL 200 g

97 €

EXTRA 900 g

97 €

OPTIMAL 900 g

97 €

DÁRKOVÝ BALÍČEK

148,5 €

GREEN 150 g

16,5 €

PUERH 150 g

16,5 €

K cene je potrebné pripočítať 8,2 € poštovné a balné do krajín EÚ
Snažíme sa uspokojiť vysoký dopyt po našich výrobkoch v čo najkratšom čase

Často kladené otázky

Výživový doplnok je výrobok určený na zvýšenie príjmu konkrétnej živiny alebo skupiny živín v strave. Sám o sebe nemôže nahradiť zdravý životný štýl a stravovacie návyky, ale môže sa používať ako doplnok zdravého životného štýlu. Výrobky VITAL, EXTRA a OPTIMAL spoločnosti SUPRAMEDEX sú doplnky stravy.

Väčšina doplnkov stravy sa považuje za bezpečnú, ak sa užívajú v súlade s odporúčanými dávkami. Pri užívaní výživových doplnkov VITAL, EXTRA a OPTIMAL si pozorne prečítajte informačný leták a pokyny, ktoré nájdete tu, aby ste našli potrebné informácie vrátane informácií o tom, kto a kedy by nemal tieto doplnky užívať. Ak si nie ste istí, či máte užívať niektorý z týchto doplnkov, poraďte sa so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu.

Áno, doplnky stravy SUPRAMEDEX sú určené pre každého, s výnimkou kontraindikácií uvedených v príbalovom letáku a na webovej stránke.

Tieto výrobky sa môžu podávať deťom starším ako 3 roky. Je nevyhnutné si uvedomiť, že deti majú špecifické výživové potreby, ktoré sa líšia od potrieb dospelých, preto je dôležité nielen vybrať vhodné výživové doplnky pre ich vek, hmotnosť a zdravotný stav, ale aj pozorne čítať etiketu a príbalový leták a dodržiavať odporúčané dávkovanie.
Ak má dieťa nejaké zdravotné problémy alebo užíva nejaké lieky, je potrebné konzultovať užívanie výživových doplnkov s lekárom alebo odborníkom na výživu. Tí môžu poskytnúť odporúčania o vhodnosti a bezpečnosti výživových doplnkov pre deti. V každom prípade je dôležité zabezpečiť, aby deti dostávali vyváženú stravu, ktorá im poskytne všetky potrebné živiny. Dopĺňanie výživových doplnkov by malo byť len doplnkom zdravej stravy, a nie jej náhradou.

Produkty VITAL, EXTRA a OPTIMAL neboli testované na tehotných a dojčiacich ženách. Odporúča sa, aby ich neužívali, pozrite si príbalový leták alebo informácie o výrobku na webovej stránke. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali pred užívaním akýchkoľvek výživových doplnkov poradiť s lekárom alebo odborníkom na výživu.

Pri výživových doplnkoch sa bežne uvádza, že sa môže užívať viac ako jeden doplnok súčasne, ale je dôležité zabezpečiť, aby sa neprekročili odporúčané dávky jednotlivých živín. Ak máte akékoľvek obavy, poraďte sa so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu.

V zásade sa odporúča užívať výživové doplnky s dostatočným množstvom tekutín, čo zlepšuje vstrebávanie a minimalizuje možné vedľajšie účinky. Nie je rozdiel, či ich užijete pred alebo po jedle, pozrite si odporúčaný postup popísaný v príbalovom letáku a na webovej stránke.

Výživové doplnky nemajú za cieľ nahradiť správnu a vyváženú stravu, ale skôr doplniť stravu o kľúčové živiny, ktoré už nemusia byť v strave prítomné v dostatočnom množstve.

V niektorých prípadoch môžu výživové doplnky spôsobiť alergickú reakciu u ľudí, ktorí sú alergickí na zložky, ktoré obsahujú. Preto je dôležité pozorne si prečítať zloženie výživového doplnku a v prípade akýchkoľvek obáv sa poradiť s lekárom. Neužívajte výrobky VITAL, EXTRA a OPTIMAL, ak viete, že váš organizmus je na tieto zložky alergický.

Nie je potrebné miešať med, ktorý je konzervačnou látkou rastlinných a liečivých výťažkov z húb. Naše produkty VITAL, EXTRA a OPTIMAL nemajú tendenciu rýchlo kryštalizovať. Ak sa však stane, že med vykryštalizuje, môže byť užitočné pred použitím výrobok premiešať dreveným alebo plastovým kuchynským náčiním, aby sa vám výrobok ľahšie naberal na plastovú alebo drevenú lyžicu.
Na miešanie alebo dávkovanie výrobku v žiadnom prípade nepoužívajte kovové predmety a výrobok neohrievajte nad 40 stupňov, určite nie v mikrovlnnej rúre, zničili by ste účinné látky vo výrobku. Prečítajte si etiketu výrobku, príbalový leták alebo informácie o výrobku na webovej stránke a na nádobách našich výrobkov a dodržiavajte pokyny výrobcu týkajúce sa skladovania a používania.

Tieto výživové doplnky sú k dispozícii v našich štátnych a regionálnych pobočkách, pozri časť "Kontakty", a u našich obchodných partnerov.

Zákaznícku podporu pre bratislavský región môžete kontaktovať nasledovne:
TELEFÓNNE ČÍSLO
+421 910 137 348, k dispozícii od 9:00 do 15:00h, tarifa podľa vášho telekomunikačného operátora
EMAILOVÁ ADRESA
na ktorú môžete zasielať svoje otázky alebo sťažnosti: bratislava@supramedex.sk
KONTAKTNÝ FORMULÁR PRE OKAMŽITÝ KONTAKT
s našou zákazníckou podporou: pozrite si "rychly kontakt" alebo nám pošlite správu vo vyskakovacom okne WhatsApp

Ako predajcovia výživových doplnkov poznáme vlastnosti a zloženie výživových doplnkov našich výrobkov, ale nemôžeme poskytovať lekárske poradenstvo o ich používaní pri konkrétnych lekárskych diagnózach alebo o interakciách výživových doplnkov s liekmi. To by mali robiť len lekári alebo lekárnici, ktorí majú odborné znalosti a skúsenosti v oblasti zdravotnej starostlivosti a výživy.

Áno, môžeme sa odvolávať na referencie zákazníkov, ktorí si zakúpili naše výrobky, pokiaľ sú tieto referencie pravdivé a nezavádzajúce. Snažíme sa však vyhýbať zverejňovaniu nepravdivých alebo zavádzajúcich referencií o našich výrobkoch, ktoré by mohli viesť k nesprávnym záverom o účinnosti našich výrobkov. Je dôležité si uvedomiť, že referencie zákazníkov sú subjektívne a môžu byť ovplyvnené mnohými faktormi, ako sú individuálne reakcie na výrobok, zdravotný stav, dávkovanie, dĺžka používania a iné faktory. Preto by ste mali brať posudky s rezervou a pred užívaním akéhokoľvek výživového doplnku by ste sa mali vždy poradiť so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu. Snažíme sa transparentne informovať o tom, aké referencie používame a aké sú podmienky ich získania. Radi poskytneme ďalšie informácie o našich výrobkoch a odpovieme na otázky zákazníkov.

Chcete sa stať obchodným partnerom
alebo máte záujem viesť našu národnú alebo regionálnu kanceláriu?

Ak tak urobíte, získate:

Prístup k zaujímavému systému provízií v rámci FKP - PROGRAM FINANČNÉHO ODMEŇOVANIA

Dynamický osobný a profesionálny rozvoj v rámci kariéry v obchodnej skupine SUPRAMEDEX

Prístup k osobnému profilu, ktorý sa stane centrálnym miestom pre všetky vaše obchodné dokumenty

kontaktujte nás:
email 
bratislava@supramedex.sk,
tel+421 910 137 348 
alebo sa zaregistrujte priamo ako partner kliknutim na Registrácia nižsie

Budeme radi, ak nás podporíte aj na sociálnych sieťach

Rýchly kontakt

Telefon

+421 910 137 348
+421 911 196 001

zastihnete nás 
Pondelok - Štvrtok: 9 - 21h
Piatok: 15 - 21h alebo podľa dohody

napíšte nám